,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика на Мирослав Тапшанов

Краток преглед

Уникатна уметничка слика масло на платно од авторот Мирослав Тапшанов.

Достапност: на залиха

5.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

“Бар“

More Views

  • “Бар“
  • “Бар“ close up
  • “Бар“ frame

Детали

Сликата е со димензии 65*45см без рамка и 53*63см надворешно со рамка.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.