,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика на Мирослав Тапшанов 130*75см

Краток преглед

Уникатна уметничка слика масло на платно од авторот Мирослав Тапшанов.Раскошна рамка која одлично и прилега на сликата.

Достапност: на залиха

38.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика на Мирослав Тапшанов 130*75см

More Views

Детали

Сликата е со димензии 110*55см без рамка и 130*75см надворешно со рамка.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.