,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика на Мирослав Тапшанов 65*75см

Краток преглед

Уникатна уметничка слика масло на платно од авторот Мирослав Тапшанов.

Достапност: на залиха

5.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика на Мирослав Тапшанов 65*75см

More Views

Детали

Сликата е со димензии 48*58см без рамка и 65*75см надворешно со рамка.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.