,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика “Коњи“ од Проф.Јордан Јорданов 95*75см

Краток преглед

Уникатна уметничка слика на Проф.Јордан Јорданов.Мајсторски изведено масло на платно

Достапност: на залиха

24.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика “Коњи“ од Проф.Јордан Јорданов 95*75см

More Views

Детали

Слика со димензии од 95*75 см со рамка односно 80*60 см без рамка

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.