,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика “Македонски мотиви“ дело на Типси 90*75см

Краток преглед

Уметничка слика масло на платно “Македонски мотиви“ дело на авторот Типси.

Достапност: на залиха

9.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика “Македонски мотиви“ дело на Типси 90*75см

More Views

Детали

Сликата е со димензии 90*75см со рамка и 70*55см

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.