,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

“Девојка“ од Мирослав Тапшанов 100*70см

Краток преглед

Уникатна уметничка слика масло на платно во масивна дрвена рамка.
Дело на авторот Мирослав Тапшанов

Достапност: на залиха

28.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

“Девојка“ од Мирослав Тапшанов 100*70см

More Views

Детали

Уметничка слика масло на платно во масивна дрвена рамка.Димензии на сликата без рам 80*50 см, надворешно(со рамка) 100*70см.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.