,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Експрес лонец

Краток преглед

Nuevo Rapid експрес лонец, високосјаен Inox 18/0, дебелина на лим 1,2 мм, литража 6 л

Достапност: на залиха

4.650,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Експрес лонец

More Views

Детали

Nuevo Rapid Експрес лонец

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.