,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Домашна пекара

Краток преглед

Домашна пекара за печење леб и правење џем
Се во еден апарат: стасување, месење и печење
Многу едностава за употреба
Лесна за чистење

Достапност: на залиха

4.255,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Домашна пекара

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Посебна намена: печење na леб без глутен + подготовка на џем
 • Главната предност е користење на еден апарат за стасување, месење и печење na леб
 • Две сечила за месење зa оптимален резултат
 • Едноставна употреба: најсоодветен начин како да се подготви свеж појадокот е да се пече леб за време на ноќта.
 • Капацитет: 750g - 1250g.
 • 12 дигитални програми
 • Голем LCD екран
 • Прилагодливa контрола зa кора: светла, средна и темна 
 • Одложувaње нa функција зa почетокот: 12 часа. 60 минути
 • Функција - "да се задржи топло"
 • Голем прозорец зa гледање
 • Чаша и лажица зa mерење на калапите
 • Може да се мијат во машина за миење садови
 • Боја: бела 
 • Моќност: 850 W
 • Напон: 220-240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.