,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Crazy teen set - Concept

Краток преглед

Crazy teen set се состои од фен за коса, пегла за коса и козметичка торба.

Достапност: на залиха

1.299,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Crazy teen set - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри: 
 • vv-1000 Фен за коса
 • Моќност: 1200
 • Напон: 220-240
 • Опис: 2 поставки за топлина, концентратор , можност за преклопување , безбедносен термостат, прстен за закачување
 • Боја: розева
 • vz 1000 Пегла за коса
 • Моќност: 20 w
 • Напон: 110-240 / 50 Hz
 • Опис: Керамички плочки за интензивен сјај на косата, контрола na моќност, должина на кабелот: 2 m
 • Боја: розева
 • Козметичката торба
 • Боја: бела
 • Практична за употреба и за патување

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.