,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резултати од пребарувањето за 'апарат за месење леб'

Продукти 1 до 10 од вкупно 299

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед
 1. Домашна пекара

  Домашна пекара

  4.255,00 ден.

  Домашна пекара за печење леб и правење џем
  Се во еден апарат: стасување, месење и печење
  Многу едностава за употреба
  Лесна за чистење Дознај повеќе
 2. LCD Телевизор - Samsung C350

  LCD Телевизор - Samsung C350

  Редовна цена: 23.500,00 ден.

  Цена со попуст: 23.000,00 ден.

  32" екран, HD Ready Entry LCD
  Дијагонала: 32 инчи / 82 см
  Резолуција 1366x768,
  50Hz Motion Plus,
  USB 2.0 (JPEG),
  1 HDMI HDTV
  Прецизна HD слика
  HD мултимедија. Дознај повеќе
 3. Процесор за храна - Victoria Line

  Процесор за храна - Victoria Line

  6.440,00 ден.

  Процесор за храна - Victoria Line
  Блендер, соковник, и сечкање на поголеми или помали парчиња Дознај повеќе
 4. Exclusive сет

  Exclusive сет

  3.635,00 ден.

  Exclusive сет - 5 ножеви со метални рачки, матиран челик во дрвен држач.
  Опис на ножевите
  1х Кујнски нож 9 см
  1х Унирвезален нож 13 см
  1х Нож за леб 21см
  1х Нож за месо 20см
  1х Готварски нож 20см Дознај повеќе
 5. прибор за јадење

  прибор за јадење

  1.965,00 ден.

  Indiana pribor 24 broja visoko sjaen Inox Дознај повеќе
 6. сет за скара

  сет за скара

  2.290,00 ден.

  Bbq сет за скара 5 парчиња во луксузна кутија. Матиран челик. Дознај повеќе
 7. Сет,2 ножа и 2 вилушки

  Сет,2 ножа и 2 вилушки

  329,00 ден.

  Argentina сет,2 ножа и 2 вилушки со бакелитни рачки за пица, делумно матиран челик. Дознај повеќе
 8. сет прибор за пица

  сет прибор за пица

  1.085,00 ден.

  Austin сет прибор за пица - 12 парчиња високосјаен Inox 18/0 во кутија. Дознај повеќе
 9. нож со силиконски рачки за сечење месо

  нож со силиконски рачки за сечење месо

  1.019,00 ден.

  Shikoku нож со силиконски рачки за сечење месо. Должина на сечило 20 см.Легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Дознај повеќе
 10. нож со силиконска рачка за сечење леб.

  нож со силиконска рачка за сечење леб.

  1.019,00 ден.

  Shikoku нож со силиконска рачка за сечење леб. Должина на сечило 20 см.легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Дознај повеќе

Продукти 1 до 10 од вкупно 299

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед