,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резултати од пребарувањето за 'фен за коса'

Продукти 21 до 30 од вкупно 300

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед
 1. Microsoft Office Professional 2010 FPP

  Microsoft Office Professional 2010 FPP

  26.664,00 ден.

  Microsoft Office Professional 2010 е комбикација на се она што ви е потребно за да создадете, измените, делите документи виртуелно од било каде. Со оваа едиција ги добивате најдобрите и клучни алатки за да можете да ги водите вашите бизнис проекти успешно. Дознај повеќе
 2. Microsoft Office Home and Business 2010

  Microsoft Office Home and Business 2010

  13.656,00 ден.

  Microsoft Office Home and Business 2010 е неопходна верзија за управување на малите бизниси или за работа од дома. Подобрените алатки и карактеристики ви помагаат да го водите бизниот, да се поврзете со корисниците и да се организирате поефикасно. Дознај повеќе
 3. Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

  Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

  7.741,00 ден.


  Microsoft Office Home and Student 2010 е најосновниот софтверски пакет, наменет за домашни корисници кој овозможува поедноставување на работните задачи и добивање максимум за работа во домашни услови. Дознај повеќе
 4. Microsoft Office Professional 2010 PKC

  Microsoft Office Professional 2010 PKC

  18.859,00 ден.

  Microsoft Office Professional 2010 е комбикација на се она што ви е потребно за да создадете, измените, делите документи виртуелно од било каде. Со оваа едиција ги добивате најдобрите и клучни алатки за да можете да ги водите вашите бизнис проекти успешно. Дознај повеќе
 5. Microsoft Office Home and Business 2010 PKC

  Microsoft Office Home and Business 2010 PKC

  10.086,00 ден.

  Microsoft Office Home and Business 2010 е неопходна верзија за управување на малите бизниси или за работа од дома. Подобрените алатки и карактеристики ви помагаат да го водите бизниот, да се поврзете со корисниците и да се организирате поефикасно. Дознај повеќе
 6. Microsoft Office Home and Student 2010 PKC

  Microsoft Office Home and Student 2010 PKC

  6.571,00 ден.

  Microsoft Office Home and Student 2010 е најосновниот софтверски пакет, наменет за домашни корисници кој овозможува поедноставување на работните задачи и добивање максимум за работа во домашни услови. Дознај повеќе
 7. WINDOWS 7 Professional - GGK

  WINDOWS 7 Professional - GGK

  9.999,00 ден.

  Оперативниот систем Windows 7 Professional ги вклучува сите Home Premium карактеристики и карактеристики кои ги побаравте и кои ви се потребни во секојдневниот бизнисо. Лесно поврзување на мрежа и многу побезбедно споделување на фајлови меѓу компјутерите во вашиот дом/канцеларија. Покрај тоа, можете да стартувате програми во Windows XP мод. Лесно повратете ги изгубените податоците со автоматски back-up на вашата домашна или бизнис мрежа.

  Оваа верзија може да се купи и поединечно без компјутер. И е најдобро решение за легализација на нелегалните верзии на Windows. Дознај повеќе
 8. WINDOWS 7 Home Basic - ОЕМ

  WINDOWS 7 Home Basic - ОЕМ

  4.856,00 ден.

  Оперативниот систем, Windows 7 Home Basic нуди богата, динамична забава на вашиот компјутер. Овозможува лесно креирање на домашна мрежа и споделување на вашите омилени слики, видеа и музика. Можете да гледате, паузирате, премотате или снимате од ТВ, кога и каде сакате.

  Оваа верзија се испорачува исклучиво со нов компјутер. Дознај повеќе
 9. GPS уред - Garmin nuvi 250

  GPS уред - Garmin nuvi 250

  9.950,00 ден.

  Nuvi серија 250 е најновата понуда од Garmin и е доста успешна производна линија. Наменет е за потрошувач кој е во потрага по основната навигација, без сите ѕвона и свирки. Има 3,5-инчен колор екран на допир, 6 милиони точки на интерес (база на податоци), фото прегледувач, калкулатор, конвертор на валути, единица на конверторот, и светски часовник. За овој производ добивате беслатна достава до вашиот дом!!! Дознај повеќе
 10. Sony ericsson W910i

  Sony ericsson W910i

  10.000,00 ден.

  Sony ericsson W910i Дознај повеќе

Продукти 21 до 30 од вкупно 300

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед