,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резултати од пребарувањето за 'масина за садови'

Продукти 21 до 30 од вкупно 299

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед
 1. WINDOWS 7 Professional - GGK

  WINDOWS 7 Professional - GGK

  9.999,00 ден.

  Оперативниот систем Windows 7 Professional ги вклучува сите Home Premium карактеристики и карактеристики кои ги побаравте и кои ви се потребни во секојдневниот бизнисо. Лесно поврзување на мрежа и многу побезбедно споделување на фајлови меѓу компјутерите во вашиот дом/канцеларија. Покрај тоа, можете да стартувате програми во Windows XP мод. Лесно повратете ги изгубените податоците со автоматски back-up на вашата домашна или бизнис мрежа.

  Оваа верзија може да се купи и поединечно без компјутер. И е најдобро решение за легализација на нелегалните верзии на Windows. Дознај повеќе
 2. WINDOWS 7 Home Basic - ОЕМ

  WINDOWS 7 Home Basic - ОЕМ

  4.856,00 ден.

  Оперативниот систем, Windows 7 Home Basic нуди богата, динамична забава на вашиот компјутер. Овозможува лесно креирање на домашна мрежа и споделување на вашите омилени слики, видеа и музика. Можете да гледате, паузирате, премотате или снимате од ТВ, кога и каде сакате.

  Оваа верзија се испорачува исклучиво со нов компјутер. Дознај повеќе
 3. GPS уред - Garmin nuvi 250

  GPS уред - Garmin nuvi 250

  9.950,00 ден.

  Nuvi серија 250 е најновата понуда од Garmin и е доста успешна производна линија. Наменет е за потрошувач кој е во потрага по основната навигација, без сите ѕвона и свирки. Има 3,5-инчен колор екран на допир, 6 милиони точки на интерес (база на податоци), фото прегледувач, калкулатор, конвертор на валути, единица на конверторот, и светски часовник. За овој производ добивате беслатна достава до вашиот дом!!! Дознај повеќе
 4. Sony ericsson W910i

  Sony ericsson W910i

  10.000,00 ден.

  Sony ericsson W910i Дознај повеќе
 5. Samsung U800

  Samsung U800

  8.000,00 ден.

 6. Samsung U900

  Samsung U900

  10.000,00 ден.

 7. Samsung L310

  Samsung L310

  7.000,00 ден.

 8. Samsung S3550 Shark

  Samsung S3550 Shark

  5.000,00 ден.

  Samsung S3550 - Shark Дознај повеќе
 9. Sony ericsson x10 mini

  Sony ericsson x10 mini

  12.000,00 ден.

  Sony ericsson x10 mini Дознај повеќе
 10. Sony ericsson w100

  Sony ericsson w100

  4.500,00 ден.

  Sony ericsson w100 Дознај повеќе

Продукти 21 до 30 од вкупно 299

по страница
Страна:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Мрежа  Листа 

Постави растечки редослед