,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор за вградување - FLEXA 2MCF LINO

Краток преглед

Аспиратор за вградување
FLEXA 2MCF LINO

Достапност: на залиха

3.999,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аспиратор за вградување - FLEXA 2MCF LINO

More Views

Детали

  • Капацитет според EN 61591 - 300 m3/h
  • Моќност P(max) - 115 W
  • Ниво шум - 61 dB(A)
  • Осветлување - 2 x 40 W
  • Во продажба од - 01.05.2011 год.
  • Димензии - 60 см
  • Телескопско извлекување
  • Mетални - касетни филтри
  • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.