,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аналоген ресивер - 6000 CRMX+

Краток преглед

Аналоген ресивер - 6000 CRMX+

Достапност: на залиха

5.900,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аналоген ресивер - 6000 CRMX+

More Views

Детали

Капацитет од над 4000 канали. Има RF излез, дисплеј, местото за картичка, две skart, USB и HDMI излези.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.