,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Aлуминиумска тава

Краток преглед

Maximus Plus алуминиумска тава со противлеплив слој. ø 20 см. Дебелина на лим 2,5 мм.

Задолжително користење на силиконски или дрвени помагала!

Достапност: на залиха

470,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Aлуминиумска тава

More Views

Детали

Maximus Plus алуминиумска тава

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.