,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Сушач за раце - Concept

Quick Overview

Сушач за раце - Concept

Availability: In stock

3,849.00 den.
OR

Be the first to review this product

Сушач за раце - Concept

More Views

Details

  • Технички параметри:
  • Ѕиден фен за сушење раце
  • Сензор за автоматско префрлување
  • Контрола на сензорот за поставување на oдалеченост
  • Двојно изолиран: автоматски се исклучува по 1 мин. континуирано работење + ако прегрее, се исклучува за поголема безбедност
  • Должина на електричен флекс 150 см
  • IPX1 водоотпорен
  • Боја: бела
  • Моќност: 1500 W
  • Напон: 230 V

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.