,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Crazy teen set - Concept

Quick Overview

Crazy teen set се состои од фен за коса, пегла за коса и козметичка торба.

Availability: In stock

1,299.00 den.
OR

Be the first to review this product

Crazy teen set - Concept

More Views

Details

 • Технички параметри: 
 • vv-1000 Фен за коса
 • Моќност: 1200
 • Напон: 220-240
 • Опис: 2 поставки за топлина, концентратор , можност за преклопување , безбедносен термостат, прстен за закачување
 • Боја: розева
 • vz 1000 Пегла за коса
 • Моќност: 20 w
 • Напон: 110-240 / 50 Hz
 • Опис: Керамички плочки за интензивен сјај на косата, контрола na моќност, должина на кабелот: 2 m
 • Боја: розева
 • Козметичката торба
 • Боја: бела
 • Практична за употреба и за патување

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.