,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

AM / FM тјунер - T-6228

Quick Overview

AM / FM тјунер - T-6228

Availability: In stock

13,100.00 den.
OR

Be the first to review this product

AM / FM тјунер - T-6228

More Views

Details

  • AM / FM тјунер со COM порта 
  • Овозможува складирање на 100 станици 
  • Далечински управувач 
  • Автоматско нагодување и мемориски функции
  • Димензии: 484 x 350 x 88mm

Additional Information

Video Review No
Size N/A
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.