,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна -

Quick Overview

Мултифункционална фурна
FEX 0761 XS4

Availability: In stock

21,650.00 den.
OR

Be the first to review this product

Мултифункционална фурна -

More Views

Details

 • Мултифункционална фурна
 • 6 функции, Тајмер
 • Сензорски програматор
 • Push-pull копче
 • Заклучување, заштита за деца
 • Вентилаторно печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • Двојно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Лесно чистење
 • Енергетска класа А
 • Водилки со крајни стопери
 • 2 тавички + 2 решетки
 • Зголемена внатрешна зафатнина 56 литри
 • Димензии 60 см

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.