,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - LINO - FFB 5E S

Quick Overview

Мултифункционална фурна
LINO FFB 5E S

Availability: In stock

18,290.00 den.
OR

Be the first to review this product

Мултифункционална фурна - LINO - FFB 5E S

More Views

Details

 • Мултифункционална фурна
 • 5 функции
 • Енергетска класа B
 • Електронски програматор
 • Таjмер
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • 1 тавичка + 1 решетка
 • Димензии / Внатрешен обем - 60cm / 54л.
 • Гаранциja 36 месеца

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.