,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - FVA 5E1 XS LINO

Quick Overview

Мултифункционална фурна
FVA 5E1 XS LINO

Availability: In stock

15,810.00 den.
OR

Be the first to review this product

Мултифункционална фурна - FVA 5E1 XS LINO

More Views

Details

 • Мултифункционална фурна
 • Дигитален таjмер без програматор
 • 5 функции
 • Енергетска класа А
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • 2 тавички + 1 решетка
 • Странични решетки
 • Димензии - 60см
 • Гаранциja 36 месеца

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.