,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - Nardi - FEX 4767

Quick Overview

Мултифункционална фурна
FEX 4767

Availability: In stock

20,150.00 den.
OR

Be the first to review this product

Мултифункционална фурна - Nardi - FEX 4767

More Views

Details

 • Мултифункционална фурна
 • 5 функции
 • Енергетска класа А
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • Емаjл - Easy Clean
 • Зголемена внатрешна зафатнина 58л
 • Димензии - 60см
 • Решетка и тавичка за мултифункционална фурна
 • Гаранциja 36 месеца

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.