,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Приврзок

Quick Overview

Приврзок, Swarovski Elements, во форма на срце со црвена боја.

Availability: In stock

1,640.00 den.
OR

Be the first to review this product

Swarovski Elements - Приврзок

More Views

Details

Swarovski Elements е број еден бренд за фино изработени кристали. Уште од 1895 се инспирација на познати дизајнери на накит, облека, модни додатоци, ентериер и др

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.