,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Обетки

Quick Overview

Обетки, Swarovski Elements, во зависност од позадината го менуваат отсјајот. На црна позадина се жолти, додека на бела се сини.

Availability: In stock

2,300.00 den.
OR

Be the first to review this product

Swarovski Elements - Обетки

More Views

Details

Swarovski Elements е број еден бренд за фино изработени кристали. Уште од 1895 се инспирација на познати дизајнери на накит, облека, модни додатоци, ентериер и др.

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.