,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Обетки

Quick Overview

Обетки, Swarovski Elements

Availability: In stock

3,900.00 den.
OR

Be the first to review this product

Swarovski Elements - Обетки

More Views

Details

Овие обетки Swarovski кристалите ја менуваат бојата во зависност од тоа на каква позадина се ставени. На бела позадина се сини, додека пак на црна се жолти.

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.