,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Small Business 2007

Quick Overview

Office Small Business 2007 обезбедува алатки за продуктивност кои им се потребни на малите бизниси за да може да ги извршуваат едноставно рутинските задачи, да управуваат со информации и да креираат квалитетни маркетиншки материјали.

Availability: In stock

14,320.00 den.
OR

Be the first to review this product

Microsoft Office Small Business 2007

More Views

Details

  • Вклучува :
  • Word 2007
  • Excel 2007
  • Publisher 2007
  • Power Point 2007
  • Outlook 2007
  • Acounting Express 2007

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.