,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Professional 2010 PKC

Quick Overview

Microsoft Office Professional 2010 е комбикација на се она што ви е потребно за да создадете, измените, делите документи виртуелно од било каде. Со оваа едиција ги добивате најдобрите и клучни алатки за да можете да ги водите вашите бизнис проекти успешно.

Availability: In stock

18,859.00 den.
OR

Be the first to review this product

Microsoft Office Professional 2010 PKC

More Views

Details

Пакетот содржи:
- Microsoft Office Word
- Microsoft Office Excel 
- Microsoft Office PowerPoint
- Microsoft Office OneNote
- Microsoft Office Outlook
- Microsoft Office Publisher
- Microsoft Office Access

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.