,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

Quick Overview


Microsoft Office Home and Student 2010 е најосновниот софтверски пакет, наменет за домашни корисници кој овозможува поедноставување на работните задачи и добивање максимум за работа во домашни услови.

Availability: In stock

7,741.00 den.
OR

Be the first to review this product

Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

More Views

Details

 


Пакетот содржи:
- Microsoft Office Word
- Microsoft Office Excel 
- Microsoft Office PowerPoint
- Microsoft Office OneNote

*Сликата е за илустративна употреба **FPP верзијата може да се инсталира на 3 PC-ja на еден корисник

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.