,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Home and Business 2010 PKC

Quick Overview

Microsoft Office Home and Business 2010 е неопходна верзија за управување на малите бизниси или за работа од дома. Подобрените алатки и карактеристики ви помагаат да го водите бизниот, да се поврзете со корисниците и да се организирате поефикасно.

Availability: In stock

10,086.00 den.
OR

Be the first to review this product

Microsoft Office Home and Business 2010 PKC

More Views

Details

Пакетот содржи:
- Microsoft Office Word
- Microsoft Office Excel 
- Microsoft Office PowerPoint
- Microsoft Office OneNote
- Microsoft Office Outlook

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.