,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика на Горан Тошевски 40*45

Quick Overview

Уникатна уметничка слика масло на платно на “Македонски мотиви-Македонска кујна“ на авторот Горан Точевски, со специјален “оштетен“ рам кој и дава посебен изглед и вредност на сликата

Availability: In stock

3,000.00 den.
OR

Be the first to review this product

Уметничка слика на Горан Тошевски 40*45

More Views

Details

Сликата е со димензии 20*25 без рам и 40*45 со рамката.

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.