,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Search results for 'за лаптоп'

Items 1 to 10 of 141 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Grid  List 

Set Ascending Direction
 1. Microsoft Office Home and Business 2010

  Microsoft Office Home and Business 2010

  13,656.00 den.

  Microsoft Office Home and Business 2010 е неопходна верзија за управување на малите бизниси или за работа од дома. Подобрените алатки и карактеристики ви помагаат да го водите бизниот, да се поврзете со корисниците и да се организирате поефикасно. Learn More
 2. Exclusive сет

  Exclusive сет

  3,635.00 den.

  Exclusive сет - 5 ножеви со метални рачки, матиран челик во дрвен држач.
  Опис на ножевите
  1х Кујнски нож 9 см
  1х Унирвезален нож 13 см
  1х Нож за леб 21см
  1х Нож за месо 20см
  1х Готварски нож 20см Learn More
 3. прибор за јадење

  прибор за јадење

  1,965.00 den.

  Indiana pribor 24 broja visoko sjaen Inox Learn More
 4. сет за скара

  сет за скара

  2,290.00 den.

  Bbq сет за скара 5 парчиња во луксузна кутија. Матиран челик. Learn More
 5. Сет,2 ножа и 2 вилушки

  Сет,2 ножа и 2 вилушки

  329.00 den.

  Argentina сет,2 ножа и 2 вилушки со бакелитни рачки за пица, делумно матиран челик. Learn More
 6. сет прибор за пица

  сет прибор за пица

  1,085.00 den.

  Austin сет прибор за пица - 12 парчиња високосјаен Inox 18/0 во кутија. Learn More
 7. нож со силиконски рачки за сечење месо

  нож со силиконски рачки за сечење месо

  1,019.00 den.

  Shikoku нож со силиконски рачки за сечење месо. Должина на сечило 20 см.Легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Learn More
 8. нож со силиконска рачка за сечење леб.

  нож со силиконска рачка за сечење леб.

  1,019.00 den.

  Shikoku нож со силиконска рачка за сечење леб. Должина на сечило 20 см.легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ Learn More
 9. Aлуминиумска тава

  Aлуминиумска тава

  470.00 den.

  Maximus Plus алуминиумска тава со противлеплив слој. ø 20 см. Дебелина на лим 2,5 мм.

  Задолжително користење на силиконски или дрвени помагала! Learn More
 10. Активен Органски Германиум Ge-132 капсули 75х500мг

  Германиум Ge-132 - капсули 75х500мг

  3,190.00 den.

  Органскиот Германиум Ge 132, поседува сертификат, како безбеден додаток во исхраната и како таков, кај нас за потенцијалните корисници е достапен во вид на дозирана форма капсула од 500мг. Learn More

Items 1 to 10 of 141 total

per page
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Grid  List 

Set Ascending Direction