,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор за вградување - FLEXA 2MCF LINO

Quick Overview

Аспиратор за вградување
FLEXA 2MCF LINO

Availability: In stock

3,999.00 den.
OR

Be the first to review this product

Аспиратор за вградување - FLEXA 2MCF LINO

More Views

Details

  • Капацитет според EN 61591 - 300 m3/h
  • Моќност P(max) - 115 W
  • Ниво шум - 61 dB(A)
  • Осветлување - 2 x 40 W
  • Во продажба од - 01.05.2011 год.
  • Димензии - 60 см
  • Телескопско извлекување
  • Mетални - касетни филтри
  • Гаранциja 36 месеца

Additional Information

Video Review No
Size No
Free Shipping No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.