,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Slim Line

10 Продукт(и)

по страница

Мрежа  Листа 

Постави опагачки редослед
 1. Slim Line капсули за обновување на косата

  Slim Line капсули за обновување на косата

  2.750,00 ден.

  Производите за нега на коса се производите кои се користат за контролирање на губењето на коса и поттикнување на растот на косата. Дознај повеќе
 2. Slim Line кафе за слабеење

  Slim Line кафе за слабеење

  950,00 ден.

  Состав: Hunger-Oblivion Grass, Griffonia Simplicifolia, Immature Bitter Orange(Daidaihua) P.E extracts, инстант кафе.
  Спецификација: 10g x 12 пакетчиња.
  Начин на употреба: 1 вреќичка дневно.
  Индикации: Служете како обично инстант кафе. Наменето е за оние кои имаат вишок килограми и сакаат да ослабат, како и за оние кои сакаат да останат фит. Дознај повеќе
 3. Slim Line спреј за обновување на косата за жени

  Slim Line спреј за обновување на косата за жени

  5.550,00 ден.

  Производите за нега на коса се производите кои се користат за контролирање на губењето на коса и поттикнување на растот на косата. Дознај повеќе
 4. Slim Line спреј за обновување на косата за мажи

  Slim Line спреј за обновување на косата за мажи

  5.550,00 ден.

  Производите за нега на коса се производите кои се користат за контролирање на губењето на коса и поттикнување на растот на косата. Дознај повеќе
 5. Slim Line чај за слабеење

  Slim Line чај за слабеење

  1.250,00 ден.

  Slimline Lose Weight Tea e специјално дизајниран чај кој ги елиминира акумулираните маснотии и токсини во организмот. Ја намалува надуеноста на телото. Чајот ја елиминира опструкцијата на поткожните масти за да се оптимизира работата на лимфната течност, ја намалува надуеноста на телото и го нормализира претераното излачување на масленоста на кожата. Дознај повеќе
 6. SlimLine Acai Berry капсули за слабеење + SlimLine P57 Hoodia ГРАТИС

  SlimLine Acai Berry капсули за слабеење + SlimLine P57 Hoodia ГРАТИС

  1.850,00 ден.

  Купи SlimLine Acai Berry и добиј SlimLine P57 Hoodia ГРАТИС!

  Го намалува апетитот
  Ја разубавува кожата
  Нема никакви штетни ефекти
  Нема враќање на килограмите
  Ке изгубите повеќе од 3кг за само една недела! Дознај повеќе
 7. Slimline P57 Hoodia капсули за слабеење

  Slimline P57 Hoodia капсули за слабеење

  1.550,00 ден.

  *100% Билна формула за слабеење
  *Го потиснува апетитот
  *Го зголемува метаболизмот
  *Без диареа и враќање на старата тежина (по прекинувањето на третманот) Дознај повеќе
 8. Slimline стомачни фластери

  Slimline стомачни фластери

  1.250,00 ден.

  1. Ослободува од депресија, тврда столица и обична дебелина.
  2. Рамномерно ја намалува и блокира апсорбцијата на маснотиите, шеќерот и скробот.
  3. Помага при согорување на мастите и детоксификацијата на отровите акумулирани во телото.
  4. Значително и ефикасно дава виткост на целото тело. Дознај повеќе
 9. Slimline фластери за стопала

  Slimline фластери за стопала

  1.250,00 ден.

  Slimline detox patches се фластери за стопала кои природно ги отстрануваат токсините од телото... Додека спиете Slimline detox patches може да ви помогне:
  - Во извлекувањето на токсините од телото.
  - Помага во ублажувањето на некои помали болки во телото.
  - Помага за олеснување на товарот на имунолошкиот систем.
  - Помага во природното чистење на лимфниот систем.
  - Ја поддржува циркулацијата на крвта.
  - Ги намалува отоците во телото.
  - Помага во извлекувањето на тешките метали од телото.
  - Го подобува квалитетот на спиењето.
  - Го промовира здравјето со вибрации и велнес
  Дознај повеќе
 10. Wild Ginseng - Диететски суплемент од природни билки

  Wild Ginseng - Диететски суплемент од природни билки

  1.550,00 ден.

  1. Моќен антиканцероген
  2. Делува подмладувачки, антирадиоктивно и му дава дополнителна виталност на телото
  3. Ја подобрува функцијата на срцето, ги смирува нервите и го продолжува животот
  4. Ефективно го спречува дијабетисот и кардиоваскуларните болести
  5. Го спречува ширењето на туморните клетки,
  6. Ги зголемува вените делувајќи на ендодермичните клетки, ја стимулира циркулацијата на крвта и коронарните артерии како и на другите крвни садови.
  7. Ги одвраќа токсините од мозокот и нервните клетки предизвикани од глутаминот
  8. Го зголемува имунитетот на организмот Дознај повеќе

10 Продукт(и)

по страница

Мрежа  Листа 

Постави опагачки редослед