Трговија Ком ДОО

Хотел Кронос

Краток преглед

Хотел Кронос се наоѓа на 150 м од прекрасната песочна плажа во централниот дел на Паралиа. Располага со 1/3 студиа како и 2+2 и 2+3 апартмани со две посебни спални. Хотелот е целосно покриен со бесплатен бежичен интернет. Aпартманите имаат две купатила. Секој апартман е комплетно опремен со: кујна со комплетен прибор која се наоѓа во една од спалните, гардеробер, тоалет со туш кабина, ТВ и широки балкони.

Достапност: на залиха

10,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Хотел Кронос

More Views

Детали

         Термини                      1/2 студио                                       1/3 студио А                                           ПП 2+2 две соби

07.06 – 14.06                       115 eвра                                         125 eвра                                                190 eвра

14.06 – 21.06                       135 eвра                                         145 eвра                                                 230 eвра

21.06 – 28.06                       145 eвра                                         155 eвра                                                 265 eвра

28.06 – 05.07                       165 eвра                                         175 eвра                                                 300 eвра

05.07 – 12.07                       165 eвра                                          180 eвра                                                345 eвра

12.07 – 19.07                       195 eвра                                          210 eвра                                                365 eвра

19.07 – 26.07                       210 eвра                                           220 eвра                                               370 eвра

26.07 – 02.08                       210 eвра                                           220 eвра                                               375 eвра

02.08 – 09.08                       210 eвра                                           220 eвра                                               375 eвра

09.08 – 16.08                       200 eвра                                           210 eвра                                               370 eвра

16.08 – 23.08                       190 eвра                                           220 eвра                                                330 eвра

23.08 – 30.08                       165 eвра                                           180 eвра                                                280 eвра

30.08 – 06.09                       130 eвра                                           140 eвра                                                240 eвра

06.09 – 13.09                       120 eвра                                           130 eвра                                                190 eвра

13.09 – 20.09                       110 eвра                                           120 eвра                                                170 eвра

20.09 – 27.09                       100 eвра                                           110 eвра                                                150 eвра

27.09 – 04.10                          90 eвра                                          100 eвра                                                130 eвра

Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (сопствен превоз)

Цените се изразени во евра, плаќањето во денарска противвредност 1 eвро =62 МКД

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ: Користење на клима уред не е вклучена во цената, се доплаќа на лице место.

Само превоз (автобус или комбе) 30 евра (за деца 2-12 год, 25 евра)

При резервација на Трговија.мк ,задолжителна уплата на аконтација од 10%, со картичка или уплатница, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа.

НАПОМЕНА: Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години во кревет со родител БЕСПЛАТНО. Можност за патување во период и денови на престој по сопствен избор. Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 10:00 часот, а сместувањето е во 14:00 часот попладне. Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот,

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.