Трговија Ком ДОО

Комплет гарнитура - ПРИНЦ

Краток преглед

Комплет гарнитура - ПРИНЦ
Четворосед
Две фотелји
Маса

Достапност: на залиха

491.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Комплет гарнитура - ПРИНЦ

More Views

Детали

Комплет гарнитурата ПРИНЦ вклучува: четворосед, две фотелји и маса. Комплетот е рачно изработен, резба на дрво.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.