Трговија Ком ДОО

Комплет гарнитура - ROCOCO

Краток преглед

Комплет гарнитура - ROCOCO
Четворосед
Тросед
Една фотелја.

Достапност: на залиха

221.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Комплет гарнитура - ROCOCO

More Views

Детали

Комплет гарнитураат ROCOCO вклучува: четворосед, тросед, и една фотелја. Комплетот е рачно изработен, резба на дрво.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.