,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Трпезарија ,,Заседание,,

Краток преглед

Трпезарија ,,Заседание,,
Трпезариска маса со димензии од 160 см должина и
60 см ширина
Рачна резба од буково дрво
6 (шест) столици
Еко кожа,со можност за платно и телешка кожа

Достапност: на залиха

134.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Трпезарија ,,Заседание,,

More Views

Детали

Трпезарија ,,Заседание,,

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.