,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Камера BX-352CS

Краток преглед

BX-352CS

-SONY HQ1 DSP систем
-Висока резолуција 540 TVL
-Ден и ноќ функција
-Надомест на позадинско светло
-Автоматски баланс на бело
-Поддршка AC-ВИДЕО
-Авто Ирис леќа

Достапност: на залиха

4.499,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Камера BX-352CS

More Views

Детали

BX-352CS -SONY HQ1 DSP систем -Висока резолуција 540 TVL -Ден и ноќ функција -Кон светлината надомест -Автоматски баланс на бело -Поддршка AC-ВИДЕО Авто Ирис леќа

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.