,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Тостер за сендвичи - Concept

Краток преглед

Тосте за сендивчи - Concept

Достапност: на залиха

1.265,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Тостер за сендвичи - Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Тостер за сендвичи
  • Капацитет: 2 парчиња
  • Не лепливи плочи
  • Неонски индикатор за моќноста
  • Светло
  • Сендвичи со облик на триаголник
  • Боја: бела - црвена 
  • Моќност: 580-680 W
  • Напон: 220-240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.