,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Сушач за раце - Concept

Краток преглед

Сушач за раце - Concept

Достапност: на залиха

3.849,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Сушач за раце - Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Ѕиден фен за сушење раце
  • Сензор за автоматско префрлување
  • Контрола на сензорот за поставување на oдалеченост
  • Двојно изолиран: автоматски се исклучува по 1 мин. континуирано работење + ако прегрее, се исклучува за поголема безбедност
  • Должина на електричен флекс 150 см
  • IPX1 водоотпорен
  • Боја: бела
  • Моќност: 1500 W
  • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.