,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

Краток преглед

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

Достапност: на залиха

18.630,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Стакло керамичка плотна А класа - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри: 
 • Димензии (в x ш x д): 50 x 560 x 490 mm 
 • Стаклена керамика 
 • Додаток: крпа за чистење 
 • Контрола на допир 
 • Индикатор по топлина - H
 • 4 зони за готвење 
 • Без рамка - вертикално врежани рабови
 • Автоматско готвење (1 - 9 прилагодливи нивоа на моќност) 
 • Функција за автоматско исклучување - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО 
 • Тајмер функција 
 • Звучен сигнал 
 • Осигурувач за деца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.