,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Соковник Concept

Краток преглед

Соковник Concept
Viktoria Line

Достапност: на залиха

689,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Соковник Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Соковник со капацитет од 600 ml
  • 2 големини на шишарки за различни агруми
  • Двонасочно стругaњe за максимална моќност
  • Заштитен капак
  • Индикатор за ниво на сок
  • Кабел сo складирање
  • Моќност: 40 W
  • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.