,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Соковник Concept - Vitalis

Краток преглед

Соковник Concept - Vitalis

Достапност: на залиха

3.359,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Соковник Concept - Vitalis

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Eкстрактор на сок Vitalis 
 • Моќност: 700 W
 • Екстра големo грло, за поголеми овошја
 • Капацитет на садот за отпад: 1,8 l
 • Сок од чаша 1л
 • Машина од нерѓосувачки челик
 • Лесно се монтира и демонтира
 • Лесно чистење
 • Безбеден за користење
 • Анти-пропаѓачки нозе
 • Кабел со складирање
 • Боја: црна / челик
 • Напон: 220 - 240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.