,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Слушалки Pioneer - SE-DJ5000

Краток преглед

Слушалки SE-DJ5000
Максимум влез: 3.000 mv
Импеданса: Ohm-55
Опсег на фреквенции: 5-28,000 Hz
Ниво на звук: 105 db / mv
Звучник: 50 мм

Достапност: на залиха

7.350,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Слушалки Pioneer - SE-DJ5000

More Views

Детали

  • Спецификација 
  • Тип: цврсто затворени, динамични слушалки 
  • Опсег на фреквенции: 5 ~ 28.000 Hz 
  • Импеданса: 55 Ohm 
  • Макс. влез: 3.000 mW 
  • Ниво на излезен звукот: 105 dB / MW 
  • Мембрана на звучникот: Ø 50 мм купола 
  • Тежина: 270g 
  • Додатоци: Ранец за рамо, 6,3 мм приклучок (адаптер), прицврстувач за на ремен

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.