,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мотор - DiSEqC V-150

Краток преглед

Мотор - DiSEqC V-150

Достапност: на залиха

3.100,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мотор - DiSEqC V-150

More Views

Детали

 • Протоколот DiSEqC 1.2 
 • Големина на антена 150cm 
 • Брзина 1,8 степени / сек (на 13V); 2,3 степени / сек (на 18V) 
 • Азимут Агол 80 степени исток ~ 80 степени запад (160 степени Макс.)
 • Прилагодлив висински агол 25-75 степени 
 • Цевка на антена 50 x 200L мм 
 • Дијаметар на монтажен пол 35 ~ 65mm
 • Влезен напон 13/18V ДК 
 • Излезен напон 13/18V DC 
 • Потрошувачка на енергија 50mA (stand by) / 200mA (нормално) / 350mA (макс.) 
 • Сателитска позиција 100 Оди 0 
 • Функција Оди на X 
 • LED индикатор (2 бои) 
 • Заштита 1. Програмабилни софтверски ограничувања 2. Целосни ограничувања 
 • Сензор кој се позиционира, со висока резолуција 
 • Тежина (бруто) 4.59Kg 
 • Димензија 355x175x110mm

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.