,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мотор - DiSEqC H-H Mount

Краток преглед

Мотор - DiSEqC H-H Mount

Достапност: на залиха

3.100,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мотор - DiSEqC H-H Mount

More Views

Детали

 • DiSEqC 1.2 конторола на сигнал 
 • Ф-тип на поврзување
 • Големина на антена: 120 см 
 • Брзина: 1,9 / сек (на 13V); 2,5? (на 18V) 
 • Влезен напон: 13/18 Vdc 
 • Функција за старт од 0 позиција 
 • Оди на X функцијата 
 • Копчиња за (исток / запад) 
 • Лед индикатор (2 бои) 
 • Лимит за заштита
 • Прилагодување на хардвер граници 
 • Програмабилни софтвер граници 
 • Сензор за позиционирање 
 • Висока резолуција

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.