,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кабел за антена - RG-6 100 CCS40

Краток преглед

Кабел за антена - RG-6 100 CCS40
Должина 100 метри

Достапност: на залиха

930,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Кабел за антена - RG-6 100 CCS40

More Views

Детали

  • Кабел за антена на 100 метри 
  • Двоен штит 
  • Внатрешен проводник: 1,0 мм CCS (Бакар облечени челик) изолација: 4,8 мм FPE 
  • Заштитен материјал АЛ фолија, 64 x 0,12 ALiL wlre плетење (40%) 
  • Јакна: 6,8 мм ПВЦ БЕЛА, метар означени

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.