,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Селектор на звучници, Т-6202

Краток преглед

Селектор на звучници, Т-6202
10 зони

Достапност: на залиха

10.800,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Селектор на звучници, Т-6202

More Views

Детали

Т-6202 е селектор на звучници со 10-зони T-6202 го исклучува BGM за говорни повици и аларми. Максимална моќност е 1500W, а посебни излези до 500W. Меморија за зачувување во случај на исклучување.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.