,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Матричен контролер - T-6600

Краток преглед

Матричен контролер - T-6600
8 влеза, 16 излеза

Достапност: на залиха

97.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Матричен контролер - T-6600

More Views

Детали

  • Матрица со 8 влеза, 16 аудио излези 
  • 4 channal аудио влезови за CD, MP3, приемници, како и аларм за итни случаи 
  • 16 излези достапни за аларм за итни случаи
  • RJ45COM порта и можност за проширување на меморијата на CF картичка 
  • Аларм за сите зони 

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.