,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Дигитален рекордер / плеер T-6230

Краток преглед

Дигитален рекордер / плеер T-6230

Достапност: на залиха

29.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Дигитален рекордер / плеер T-6230

More Views

Детали

  • Дигитален рекордер / плеер за глас 
  • 32 MB меморија, можност за проширување до 128 MB

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.